Aktualności

ZUCH POKAZAL CHARAKTER !

• autor: Premislav, 2014-08-22 07:58

LIDER POKONANY !!!!!!!! ORZEŁ MOKRE-ZUCH ORZEPOWICE 1:2

W miniony weekend odbyła się trzecia już kolejka Ligi okręgowej.Zuch gościł na boisku w Mokrym miejscowego Orła.Drużyna gospodarzy po dwóch kolejkach zajmowała fotel lidera,Zuch zaś znajdował się na miejscu 9.Mecz od samego początku stał pod dyktando gospodarzy,którzy raz za razem atakowali bramkę Kamila Filusza.Nasz trener pozmieniał troszkę w składzie od ostatniego meczu.Gra nie układała się naszym piłkarzom,lecz gospodarze nie umieli tego wykorzystać.Gra gospodarzy w zasadzie polegała na graniu bokami.To tam sieli największe zagrożenie,wcale nas to nie dziwiło gdyż boisko Orła to istne lotnisko.W ok 20 minuty meczu rzut wolny mieli gospodarze spotkania.Po perfekcyjnie rozegranym stałym fragmencie gry prowadzili 1:0.Tej bramki mogliśmy uniknąć,lecz zasłonięty Kamil Filusz nie zdołał odbić piłki na rzut rożny szkoda.Przy tym wolnym piłka przeszła pod nogą Przemka Konska.Po straconej bramce wydawało się ze gospodarze ruszą z dalszymi atakami ale z minuty na minute to goście przejmowali inicjatywę.w 30 minucie meczu Wojtek Hanak miał tzw "setkę" lecz zamiast strzelać,chciał kiwnąć bramkarza i wjechać do bramki.Ta sztuka mu się nie udała i na tablicy wyników dalej był rezultat 1:0.Kolejną sytuację Zuchy stworzyli sobie chwilę później po "odbijance" koło pola karnego Orła do piłki dobiegł nasz kapitan,lecz jego strzał minął słupek gospodarzy.W 40 minucie meczu swoją szanse miał Dawid Przezdzing lecz w sytuacji sam na sam minimalnie spudłował.Wynik do przerwy nie uległ zmianie.Po zmianie stron trener Pawlaszczyk dokonał dwóch zmian.Na boisko weszli Mateusz Mitręga i Mateusz Stawinoga.Gra Zucha znowu z początku była troszkę słabsza niż rywali.Lecz tym razem Zuchy nie dali sobie wbić bramki.w 60 minucie spotkania na boisku pojawił się Jarek Wojaczek zmieniając zmęczonego Wojtka Hanaka.W 62 minucie spotkania na długą piłkę za plecy obrońców zdecydował się Karol Żadziłko,piłka trafiła do popularnego Kondiego a ten pięknym rajdem zgubił obrońcę i nie pozostało mu nic innego jak strzelić bramkę 1:1 na boisku lidera ! To nie koniec ataki Zucha wciąż trwały w najlepsze.w 70 minucie spotkania bliski zdobycia bramki był Andrzej Nowak po jego płaskiej centrze, piłka trafiła w słupek.W 75minucie spotkania stało się coś czego przed przerwą chyba nikt by się nie spodziewał Zuch wyszedł na prowadzenie.Po doskonale wykonanym rzucie rożnym na prowadzenie Zucha wyprowadził Jarek Łasecki.Chłopak zasłużył na tę bramkę bo grał pewnie przez cały mecz.Byłbym zapomniał o świetnym dośrodkowaniu Adama Konska,bo z tego wzięła się ta bramka.Zuch wygrywał na boisku lidera 1:2. W 80 minucie spotkania drugą żółtą kartkę obejrzał Jarek Wojaczek i Zuch te spotkanie musiał kończyć w 10.Pomimo ataków gospodarzy mecz nie uległ zmianie i Zuchy wywożą cenne 3 punkty z bardzo trudnego terenu.! Brawo dla piłkarzy za zaangażowanie i kibicom,którzy zgromadzili się na boisku w Mokrym Ps parę kilometrów mieli by się tam dostać. Skład -> Filusz Konsek.A Żadziłko Oleś Łasecki Konsek.P Hanak 60min (Wojaczek) Przezdzing 80min (Kołodziej) Berger 45min (Stawinoga) Mrozek 45min (Mitręga) Nowak