Aktualności

Niespodziewana porażka ZUCHA !

• autor: Premislav, 2014-04-25 11:43

ZUCH ORZEPOWICE - DĄB DĘBIEŃSKO 0 : 2

Niespodziewanej porażki w miniony weekend doznali zawodnicy Zucha Orzepowice.W sobotę ulegli na własnym terenie 0:2 z drużyną Dęba Dębieńsko.Mecz na samym początku ułożył się znakomicie dla gości bo w 10 minucie było już 1:0 dla przyjezdnych po sytuacji sam na sam Przemek Adamiec zdołał obronić sytuacyjnie piłkę na rzut rożny lecz chwilę później nie miał nic do powiedzenia po strzale głową zawodnika dębu 1:0 dla przyjezdnych.Zuch zaraz po straconej bramce ruszył do ataków,lecz nic tego dnia nie chciało wpaść.Kibice na trybunach mogli zobaczyć kawał dobrego futbolu w wykonaniu Zuch lecz cóż z tego jak nic tego dnia nie chciało wpaść.Ja nie pamiętam takiego meczu by tyle setek było i nic nie wpadło.Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0 dla przyjezdnych.Obrazek w drugiej połowie wyglądał identycznie co w pierwszej drużyna przyjezdnych zaparkowała autobus niczym Chelsea z Atletico i to im się opłacało.W 75min znowu stały fragment gry i znowu strzał głową przyjezdnych i 2:0.Do końca wynik nie uległ zmianie.Wygrana Dębieńska choć w ogóle na to nie zasłużyli takie już są uroki Serie A.Następne mecze teraz w czwartek w Książenicach i w niedziele z Mszaną . Skład -> Adamiec-Kogut Hanak Czarnecki A.Konsek 55min(Łasecki) Berger Mitręga 75min(P.Konsek) Wojaczek 80min(Pochcioł) Nowak Chrószcz Mrozek 60min(Stawinoga).